تلگرام باز

ربات تلگرام استقلال

ربات تلگرام استقلال @ESTEGHLAL-FANS4444-BOT

در این پست میخواهیم توضیحاتی پیرامون ربات تلگرام استقلال ESTEGHLAL-FANS4444-BOT برای شما کاربران تلگرام باز ارائه دهیم. همانگونه که از اسمش مشخص است این ربات استقلالی تلگرام مخصوص طرفداران تیم محبوب استقلال esteghlal fc تهیه شده است که با استفاده از لینک ربات استقلال تلگرام میتوانید به راحتی از این ربات استفاده کنید.

نام این ربات استقلال در تلگرام، ربات استقلال نیوز می باشد. این ربات به صورت تخصصی و بی نظیر به بررسی اخبار ها و اتفاقات تیم استقلال میپردازد که علاوه بر خبر های به روز رسمی، خبرهای حاشیه ای را به صورت کامل بازگو میکند! پیشنهاد ما به طرفداران باشگاه استقلال عضویت در این ربات استقلالی در تلگرام میباشد.

برخی دیگر از ویژگی های این ربات استقلالی:

  • سرعت بالای سرور های ربات
  • قرار دادن آخرین اخبار باشگاه استقلال
  • پیگیری در مورد حواشی
  • عکس های تیم در حال تمرینات
  • معرفی پیج های استقلالی
  • و …

علاوه بر ویژگی هایی که معرفی شد این ربات تلگرام استقلال @ESTEGHLAL-FANS4444-BOT دارای یک دکمه بسیار عالی به نام ضد لنگ میباشد. درصورتی که تمایل به ساخت استیکر استقلالی در تلگرام را دارید میتوانید از دکمه ساخت استیکر استفاده کنید. مطالب این ربات به صورت مرتب آپدیت میشوند و هر روز اخبار جدیدی قرار میگیرند، دسته بندی مطالب در این ربات منظم بوده و به راحتی میتوانید مطلب مورد نظر خودتون رو پیدا کنید، به ربات امتیاز بدهید تا سازنده ها از رضایت کاربرانش با خبر شوند و بخش های زیادتری برای شما عزیزان در نظر بگیرند.

لینک ربات استقلال تلگرام در قسمت زیر قرار گرفته شده است برای استفاده از این ربات روی لینک زیر کلیک کنید:

ربات تلگرامی استقلال @ESTEGHLAL-FANS4444-BOT

درثورت وجود هرگونه مشکل در رابطه با استفاده از این ربات یا لینک این ربات، در قسمت نظرات اعلام کنید.

” موفق باشید “