تلگرام باز

بی نام کردن پروفایل تلگرام

بی نام کردن پروفایل تلگرام – مخفی کردن نام در تلگرام ( خالی گذاشتن اسم در تلگرام )

اگر از کسانی هستید که مدت زیادی را در تلگرام سپری می کند و در انواع کانال ها ، گروه ها و ربات های تلگرام عضو هست شاید برای شما پیش آمده باشد که برخی از دوستان خود را ببینید که اسم پروفایل زیبایی دارند و یا برخی از پروفایل هایی که می بینید نام پروفایل ندارد . تعجب نکنید بی نام کردن پروفایل تلگرام کار سختی نیست و خیلی راحت شما هم می توانید در تلگرام ناشناس بمانید و یا حتی شماره شما در تلگرام نمایش داده نشود .

آموزش بی نام کردن پروفایل تلگرام :


مرحله اول :

کاراکتر های بین کروشه را کپی کنید :

⇐‌ ‌[ ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌                ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌] 


مرحله دوم :

وارد قسمت تنظیمات خود شوید و ویرایش نام را انتخاب کنید .

هر اسمی که در قسمت نام خانوادگی (last name) است را پاک کنید . شما فقط با قسمت نام کوچک (First name) سرو کار دارید .


مرحله سوم :

کاراکتر های بین کروشه ؛ دقت داشته باشید ! فقط کاراکتر های بین کروشه را کپی کنید و در قسمت نام کوچک (First name) جایگزین کنید .


مرحله چهارم :

اکنون گزینه ذخیره یا سیو را انتخاب کنید . مشاهده می کنید که نام پروفایل شما مخفی شده است همانند تصویر زیر :

بی نام کردن پروفایل تلگرام
بی نام کردن پروفایل تلگرام

تمام !

خب حالا دیگر نام شما در تلگرام نمایش داده نمی شود . شما اکنون می توانید که در گروه ها و کانال های تلگرام عضو شوید بدون آنکه حتی کسی شما را بشناسد .

این آموزش علاوه بر اینکه بر روی اسم پروفایل شخصی جواب می دهد ؛ بر روی اسم کانال ها و گروه های تلگرام نیز عمل می کند بنابراین شما می توانید که نام گروه یا کانال خود را به صورت ناشناس ثبت کنید .

اگر قصد دارید که مطالب خاص و زیبا را برای دوستان خود بفرستید ولی دوست ندارید که نام منبع پست نمایان باشد ما آموزش فوروارد در تلگرام بدون منبع را به شما پیشنهاد می دهیم .

موفق باشید .