تلگرام باز

ربات بازی های تلگرام

ربات بازی های تلگرام | لینک بازی های دو نفره و گروهی تلگرام + توضیحات

ربات بازی های تلگرام + لینک بازی های تلگرام

بازی های تلگرام در اصل همان ربات های تلگرام هستند که توسط برنامه نویسان تهیه میشوند و روز به روز به تعداد این ربات بازی های تلگرام افزوده میشود . به دلیل پراکندگی ربات بازی های قرار گرفته در سایت تلگرام باز، تصمیم گرفتیم بازی های محبوب تلگرام را در این پست همراه با توضیحات کوتاه قرار دهیم .

برای معرفی این بازی های گروهی و دونفره جذاب و سرگرم کننده در تلگرام با ما همراه باشید .

توجه ۱ :

برای توضیحات تکمیلی هر ربات بازی ، رو لینک آن کلیک کنید ! 

توجه ۲ :

بازی های پولی و غیر رایگان قرار نمیگیرند !

آپدیت :

این پست به صورت منظم و با قرار گرفتن هر ربات بازی جدید تلگرام ، آپدیت میشود !

لیست ربات بازی های تلگرام شماره ۱ :

 1. ربات بازی جرات حقیقت یا همان بطری بازی تلگرام : بازی شجاعت حقیقت به انگلیسی Truth or Dare و نام دیگر آن بطری بازی است ، افراد دو به دو باهم بازی میکنند و موظفند بین شجاعت و حقیقت یکی را انتخاب کنند و فرد مقابل باید طبق خواسته حریف خود ، از او عمل شجاعانه بخواهد یا حرف صادقانه ای بپرسد .

  بازی جرات حقیقت

 2. ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام : ربات چالش اطلاعات تلگرام سوالات خود را به صورت چهار گزینه ای به کاربر نشان می دهد تا از بین آن ها یکی را انتخاب کند و در صورتی که جواب کاربر صحیح باشد سوال بعدی را برای او نمایش داده می شود .

  بازی اطلاعات عمومی

لیست ربات بازی های تلگرام شماره ۲ :

 1. ربات بازی دوز تلگرام : بازی دوز یک بازی دونفره قدیمیست که در آن افراد با هم رقابت می کنند . در این بازی نه خانه وجود دارد ! هر کدام از افراد به صورت دلخواه باید یا علامت دایره یا علامت ضربدر را انتخاب کنند .

  بازی دوز

 2. ربات بازی اسم فامیل تلگرام : ربات بازی اسم فامیل در تلگرام هم یکی از ربات های تلگرام است که توسط برنامه نویسان خوش ذوق ایرانی طراحی شده است . با استفاده از این ربات بازی میتوانید ساعت ها با دوستان خود به صورت آنلاین در تلگرام اسم فامیل بازی کنید ! همچنین این ربات بازی اسم و فامیل در تلگرام قابلیت بازی کردن به صورت انفرادی را هم دارد .

  بازی اسم فامیل

لیست ربات بازی های تلگرام شماره ۳ :

 1. ربات بازی مار و پله تلگرام : بیشتر افراد در دوران کودکی خود اسم بازی مار و پله را شنیده اند و همگی برای یکبار هم که شده این بازی قدیمی را انجام داده اند ، بازی مار و پله ( به انگلیسی snakes and ladders ) به دلیل سادگی و زیبایی ، محبوبیت زیادی از زمان قدیم تا به امروز داشته است ! امروز میخواهیم بازی مار و پله تلگرام را برای شما قرار دهیم !

  بازی مار و پله

 2. ربات بازی شطرنج تلگرام : بازی شطرنج یک بازی فکری میباشد که از نظر کد نویسی پروژه نسبتا سختی به حساب می آید ، فرض کنید که برنامه نویس باید حدود ۲۰ دستور شرطی برای تنها یک سرباز بنویسد ، سربازی که در شطرنج چندان مهره کار آمدی نیست ! با این حال توانسته اند نسخه تحت دسکتاپ ، اسمارت فون ها و … این بازی را به زیبایی هرچه تمام تر بسازند ! برنامه نویسان تلگرامی خوش ذوق توانسته اند برای تلگرام ، ربات بازی شطرنج تلگرام را تولید کنند !

  بازی شطرنج

لیست ربات بازی های تلگرام شماره ۴ :

 1. ربات بازی سنگ کاغذ قیچی تلگرام : سنگ کاغذ قیچی از بازی های قدیمی مرسوم در ایران است که طرفدار های زیادی دارد . انجام این بازی کار سختی نیست و هر زمان که بخواهید می توانید آن را با دوستان خود بازی کنید . به دلیل معروف بودن بازی سنگ کاغذ قیچی ( به انگلیسی rock Paper Scissors ) نسخه هایی زیادی از این بازی برای کامپیوتر و موبایل ساخته شده است و شما می توانید بازی سنگ کاغذ قیچی به صورت آنلاین را فقط با یک سرچ کوچک در گوگل پیدا کنید . تلگرام نیز دست به عمل مهمی زده و بوسیله برنامه نویسان خود توانسته ربات هایی را طراحی کند که قابلیت انجام بازی توسط کاربران را داشته باشند و بتوانند آن ها را سرگرم کنند . یکی از ربات ها ، ربات بازی سنگ کاغذ قیچی تلگرام است .

  بازی سنگ کاغذ قیچی

 

توجه :

ممکن است بعضی از ربات بازی های تلگرام با نسخه جدید تلگرام سازگاری نداشته باشد !


آپدیت : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹


” موفق باشید “