تلگرام باز

ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام

ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام – اطلاعات عمومی خود را به چالش بکشید

ربات بازی اطلاعات عمومی در تلگرام

در تلگرام روزانه ربات های زیادی توسط توسعه دهندگان تولید می شوند در بین این ربات ها ، ربات های بازی در بین کاربران محبوبیت نسبتا خوبی پیدا کرده است . در این پست شما را با ربات بازی چالشی تلگرام به نام ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام آشنا می کنیم . همانگونه که از اسم این ربات مشخص است این بازی در زمینه اطلاعات عمومی کاربرد دارد که باعث افزایش اطلاعات عمومی می شود و همچنین باعث محک زدن حافظه شما می شود . این ربات برای افرادی مناسب است که به زبان انگلیسی مسلط باشند و بتوانند به سوالات آن پاسخ دهند . لازم به ذکر است که سوالات ارائه شده در این ربات همگی با جواب های معتبر هستند و سوالات ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام از تمام منطقه جغرافی جهان آورده شده است .

لینک ربات بازی اطلاعات عمومی تلگرام

برای اضافه کردن این بازی مهیج و چالشی به تلگرام خود بر روی لینک زیر کلیک کنید .

مطلع شدیم که این ربات بر روی نسخه جدید تلگرام بهتر عمل میکند .

لینک بازی اطلاعات عمومی triviabot@


با توجه استقبال خوبی که از بازی تلگرامی جرات حقیقت ( بطری بازی ) شد تصمیم بر آن گرفتیم که در این پست بازی اطلاعات عمومی تلگرام را معرفی کنیم تا اطلاعات شما را به چالش بکشیم . این ربات جنبه سرگرمی و تفریح دارد و پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال سرگرم شدن در تلگرام هستید کانال bedandid را به تلگرام اضافه کنید و از پست های جذاب این کانال لذت ببرید . همانگونه که میدانید اطلاعات عمومی یعنی فرد در طول زندگی با مطالعه یا از تجربه خود و یا از هر روش دیگری مانند ادبیات ، جغرافی ، ورزش ، تاریخ ، حیات کسب کرده باشد .

توضیحات بیشتر درباره ربات بازی چالش اطلاعات :

ربات چالش اطلاعات تلگرام سوالات خود را به صورت چهار گزینه ای به کاربر نشان می دهد تا از بین آن ها یکی را انتخاب کند و در صورتی که جواب کاربر صحیح باشد سوال بعدی را برای او نمایش داده می شود .

بازی های مورد نظر خود را درخواست کنید تا در سایت قرار گیرد !


آخرین آپدیت : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹


” موفق باشید “