گروه تلگرام صیغه

گروه تلگرام صیغه + لینک عضویت در گروه زنان صیغه ای تلگرام

لینک گروه تلگرام صیغه حلال و همسریابی در تلگرام

همانطور که می دانید در یکی از پست ها چند روز اخیر سایت تلگرام باز مطلبی را به نام کانال صیغه یابی در تلگرام نوشتیم . در این پست قصد داریم در مورد گروه تلگرام صیغه توضیحاتی را به شما ارائه دهیم ، لطفا با ما همراه باشید . در واقع مدیر گروه تلگرام صیغه برای انجام صیغه حلال بین زنان بیوه و طلاق گرفته و مردان به عنوان یک واسطه است ، تا با استفاده از گروه های تلگرامی صیغه ای همسریابی موقت و صیغه را قانونی و شرعی جلوه دهد . همچنین در گروه تلگرام صیغه افرادی وجود دارند که خود به عنوان زن بیوه ای معرفی می کنند و تقاضا به ازای گرفتن مبلغی با شما تلفنی صحبت کنند و برای همسریابی موقت شرایط خود را بگویند .

تجربه اکثر کسانی که دنبال زنان صیغه ای در گروه های تلگرام بوده اند نشان داده است که در بیش از ۹۵ درصد این موارد به محض اینکه فرد مبلغ مورد نظر را برای طرف مقابلش می فرستد آن کسی قرار بوده است همسر موقت آن آقا شود کلاهبردار از آب در می آید .

توضیحات بیشتر در مورد گروه های همسریابی :

بسیاری از این گروه های صیغه کننده در تلگرام شیاد و کلاهبردار هستند که به بهانه های مختلف مانند ارائه دادن شماره زنان صیغه ای و انجام همسریابی موقت و … از مردان کلاهبرداری می کنند . شاید گروه اندکی در تلگرام وجود داشته باشند که در آن ها زنان صیغه ای با اکانت های معتبر فعالیت می کنند . ولی لینک این گروه های واقعی صیغه یابی بنا به دلایلی از سایت حذف شدند .

لذا از شما کاربران سایت تلگرام باز می خواهیم :

  • برای پیدا کردن همسر موقت مناسب خود از راه های مجازی مانند گروه های تلگرام استفاده نکنید .
  • به هیچ گونه از این گروه های صیغه یابی و همسریابی اعتماد نکنید .
  • در صورتی که گروهی با عنوان صیغه یابی در تلرام مشاهده کردید به فتا اطلاع دهید .

گروه تلگرام صیغهآپدیت :

لینک گروه تلگرام صیغه و گروه همسر موقت یابی در تلگرام به دستور کارگروه ، حذف شد .


آخرین آپدیت : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹


” موفق باشید “